17 Yıldır
Teknolojide güven

MİSYON’umuz;

Güvenilir ürünler ve hizmetler sunarak tüm Türkiye’ye açılmak, çalışan,iş ortağı ve müşteri memnuniyetini önemseyerek ürün ve hizmet kalitesinde örnek olmak, her türlü kaynağı etkili ve verimli kullanarak, sürekli gelişerek, fark yaratarak Bireylerin ve kurumların aradığı memnun kalacakları güvenilir bir firma olmak.

VİZYON’umuz ;

Etkinlik,verimlilik,tutarlılık,sürdürülebilirlik,geliştirilebilirlik bu kavramları kendimizi devamlı geliştirerek,büyüyerek ve paylaşarak Bilgi Teknolojileri ve Yönetimi dalında Kaliteli bir Hizmet vermek.

DEĞERLERİMİZ ;

Biz, Güçlü iletişim kuran, Güvenilir, İnançlı, Kaliteli, Güler yüzlü, Samimi, Dürüst, Sevgi ve Saygılı, İyi niyetli, İstikrarlı, Basiretli, Müşteri odaklı , Sonuç odaklı çalışan büyük bir takımız.

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin sektöründe en dinamik, en çağdaş,en özgürlükçü,ve en tecrübeli şirketlerinden birisi olan Nbs 2001 yılında kurulmuş olup detaycı, gelişime açık, sektörel yenilikleri yakından takip eden, sürekli kendisini yenileyen, büyüme odaklı bir yapıya sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Bu sebepledir ki hizmet verdiği kurumlar ile kesintisiz olarak 15 yılı aşkın süredir çalışmaktadır.Nbs standartları, sürekli eğitimi ve gelişimi desteklemesinin yanı sıra; Kurumun akredite bir kuruluş olan Türk Standartları Enstitüsünden 2005 yılında Hizmet yeri yeterlilik belgesine sahip olması Sektöründe Nbs’yi endüstri standartlarına uygun ürün ve hizmet sağlayan nadir firmalardan bir tanesi yapmıştır. Nbs Çalışma ortamının güvenliğinin sağlanması ve işin niteliğinin de çalışana getirdiği zorlukların en aza indirilmesi için sektörüne uygun İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi uygulamaktadır. Yüksek bilgi Teknolojileri ürün,destek ve Danışmanlık hizmetleri veren Nbs 2013 yılında iş ortaklığı yapısını benimsemiş ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeyi hedef almıştır. Her geçen gün Şirket karlılığını ve Cirosunu arttıran Nbs ‘nin aşağıda şirket bilgileri yer almaktadır.

Nbs Yazılım ve Bilgisayar Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Eğitim Mahallesi Adım Sok. Royal Center Plaza No:17/14 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

Vergi Dairesi :Göztepe
Vergi No: 6300148642

Ticaret Sicil No: 459658 /407240

TEKNOLOJİ DOĞRU KURGULANIR İSE BAŞARIYA ULAŞTIRIR.

İletişim Bilgilerimiz

Tel:  0216 250 82 53

Email:  info@nbs.com.tr

Adres:  Eğitim Mah.Adım Sok.Royal Center Plaza No:17/14  Kadıköy / İstanbul

© 2015 Nbs. All Rights Reserved.

Submitting ...

The server encountered an error.

E-posta Listemize kayıt oldunuz.